19.9 C
Pec
E shtunë, 13 Prill, 2024

Trupi i Navalnyt i dorëzohet nënës së tij

Trupi i opozitarit rus, Alexei Navalny i është dorëzuar nënës së tij.

Kështu ka bërë te ditur zëdhënësja e Navalnyt Kira Yarmysh në një postim në X/

“Trupi i Alexeit iu dha nënës së tij. Faleminderit shumë të gjithëve që e kërkuan këtë me ne”, ka shkruar Yarmysh.

Ajo më tutje tha se varrimi nuk është bërë ende dhe se nuk dihet nëse autoritetet do të ndërhyjnë.

“Ne do të japim informacion kur të bëhet i disponueshëm”, shtoi ajo./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...