4.1 C
Pec
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Turne memorial në Pejë, për nderë të figurave të spikatura që më nuk janë në mesin tonë

Në stadiumin “Shahin Haxhislami” në Pejë, do të zhvillohet sot një tune memorial, për nderë të figurave futbollistike, që më nuk janë në mesin tonë, që kontribuuan në futbollin pejan dhe kosovar.

Lidhur me këtë përballje që zhvilohet sot në orën 17:30, mund të shihni detajet që janë postuar në rrjete sociale nga ish-futbollisti Jeton Osmanaj.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...