15.7 C
Pec
E hënë, 15 Prill, 2024

TURQI: Konfiskohen 5 tonë drogë

Ministria turke e Punëve të Brendshme njoftoi sot se gjatë një aksioni në ujërat ndërkombëtare janë konfiskuar pesë tonë drogë dhe janë arrestuar 13 persona.

“Në kuadër të operacionit ‘Bashkimi’ u konfiskuan pesë tonë kanabis në pluhur”, thuhet në komunikatën e Ministrisë.

“Në këtë operacion që u zhvillua në ujërat ndërkombëtare u arrestuan gjithashtu 13 persona”, sipas të njëjtit burim. /Njeshi&ATSH/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...