22.9 C
Pec
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Turqia në 1/8 e finales, Çekia në shtëpi

Turqia e ka mundur Republikën Çeke 2:1 në xhiron e tretë të EURO 2024.

Me këtë fitore Turqia mbledh gjashtë pikë dhe e kalon grupin F nga vendi i dytë, me po aq pikë sa Portugalia./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...