5.8 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Tyla anulon koncertet për vitin 2024, kjo është arsyeja

Këngëtarja Tyla e ka anuluar turin e koncerteve për vitin 2024.

22-vjeçarja ka thënë se këtë është detyruar ta bëjë për shkak të probleme shëndetësore.

“Sado që kjo është diçka të cilën do të preferoja ta mbaja private, është e rëndësishme që sot ta ndaj me ju se vitin e kaluar e kam mbajtur në heshtje një lëndim që e kam pasë dhe është përkeqësuar”.

“Kam vizituar mjekë dhe specialistë me shpresa të mëdha, por dhimbja është bërë vetëm më e madhe ashtu si edhe ashpërsia e situatës”, ka thënë këngëtarja.

Tyla ka shtuar se ajo dhe ekipi i saj janë duke punuar për të bërë të pamundurën që të kthehet në skenë, shkruan People./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...