10 C
Pec
E martë, 27 Shkurt, 2024

U ftuan nga Rashiq, Xhelal Sveçla dhe Elbert Krasniqi vizitojnë Brezovicën

Me ftesën e ministrit për Komunitete dhe Kthim Nenad Rashiq, ministri i Punëve të Brendshme Xhelal Sveçla dhe ai i Administrimit të  Pushtetit Lokal Elbert Krasniqi në mesditën e së premtes vizituan qendrën e skijimit në Brezovicë.

Sipas Rashiq, ky takim është një takim miqësor por edhe një mundësi për të planifikuar projekte për Brezovicën, ku synim i tanishëm sipas tij, mbetet parkingu si një ndër “sfidat më të mëdha” në Brezovicë

Po ashtu Rashiq deklaroi se kjo gjendje është si pasojë e keqorganizimit dhe mungesës së punimeve nga ana e Komunës së Shtërpcës./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...