16.9 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

U kap duke vozitur edhe pse i ishte ndaluar, i konfiskohet vetura, gjobitet me 500 euro dhe 5 pikë negative

Policia e Kosovës ka njoftuar se është identifikuar shoferi i cili nuk e ka respektuar masën mbrojtëse “ndalim i drejtimit të mjetit me veprim motorik”.

I njëjti është gjobitur me 500 euro, 5 pikë negative dhe i është vazhduar masa mbrojtëse “ndalimi i drejtimit të mjetit me veprim motorik” edhe për gjashtë muaj.

Policia ka njoftuar se të njëjtit i është konfiskuar edhe automjeti./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...