2.8 C
Pec
E premte, 8 Dhjetor, 2023

U lëndua përsëri, ja sa do të mungojë Arda Guler

Futbollisti i Real Madridit, Arda Guler ka pësuar një lëndim të ri.

Talenti turk u lëndua para ndeshjes mes Bragan, dhe kjo u konfirmua edhe nga trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti.

Guler i është përsëritur lëndimi në meniskun e këmbës së djathtë, ku ishte operuar muaj më parë.

Ende nuk ka asgjë zyrtare, por sipas mediave spanjoll, Guler do të jetë jashtë fushave për së paku një muaj.

Ai do të humbas ndeshjet me Valencian e Cadizin në La Liga, dhe ndeshjen me Napolin në Champions League./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...