27.1 C
Pec
E martë, 23 Korrik, 2024

U përfshi nga flakët ”ETC” në Klinë, Kelmendi njofton për rikthimin

Biznesmeni, Ramiz Kelmendi, ka njoftuar se objekti i tij që u përfshi nga flaket para disa kohësh në Klinë, i është kthyer funksionimit.

Kelmendi ka bërë të ditur se vlera e dëmit ka qenë mbi 600 mijë euro.

Ai ka falënderuar kolegët për angazhimin si dhe punonjësve u ka uruar suksese.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...