13.6 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

U përplas me kamionin e mbeturinave, vdes 17-vjeçari shqiptar në Greqi (Video)

Një 17 vjeçar shqiptar ka vdekur në Greqi.

Ngjarja tragjike ndodhi në zonën e Kavallës.

Shqiptari ishte duke udhëtuar me motor kur u përplas nga një kampion i mbeturimave.

Sipas mediave greke, bëhet fjalë për Enea Topin.

Raportohet se Topi ishte duke udhëtuar së bashku me një person tjetër kur motori humbi kontrollin dhe përfundoi nën rrotat e kamionit./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...