0.4 C
Pec
E premte, 8 Dhjetor, 2023

U zhduk më katër nëntor, për vajzën nga Peja raportuan ditën e djeshme në Polici

Një vajzë nga Peja, është zhdukur nga shtëpia e saj më katër nëntor dhe ende nuk është kthyer.

Rasti është raportuar, nga familjarët ditën e djeshme.

“Pejë / 04.11.2023. Më 16.11.2023 ankuesja kosovare ka raportuar në polici se viktima femër kosovare ka dalur nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj. Rasti në hetime”, thuhet në njoftimin e PK-së. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...