5.5 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

“UÇK”, tatuazhi i Time Kadrijajt

Deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj, tash e një vit e mban tatuazhin në dorën e saj të majtë, akronimin e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK)  teksa po diskuton së bashku me panelistë të tjerë temën “Pushteti i LVV-së dhe UÇK-ja”, kamera e ka fokusuar disa herë tatuazhin e saj./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...