14.1 C
Pec
E shtunë, 13 Prill, 2024

Ulqini prezanton ofertën turistike për këtë sezon për pushuesit nga Kosova

Kryetari i Komunës së Ulqinit, Loro Nrekiq me zyrtarë e afaristë nga kjo komunë prezanton sot në Prishtinë ofertën turistike për këtë sezon për pushuesit nga Kosova.

Në këtë tryezë, marrin pjesë edhe përfaqësues të institucioneve të Kosovës dhe ata të agjensioneve turistike.

Po sot ne orët e mbrëmjes Komuna e Ulqinit mban edhe një koktej rasti, ku oferta turistike e Ulqinit do të prezantohet para mysafirëve të ndryshëm.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...