15.3 C
Pec
E diel, 26 Maj, 2024

“Unë humba, por fitova mjaftueshëm” – Ilnisa e emocionuar, flet për lojën dhe lidhjen me Meritonin

Në një televotin me të vërtetë të vështirë bashkë me Meritonin dhe Eglën, mbrëmë (e shtunë), shtëpinë la Ilnisa.

Kur mbërriti në studio, moderatoja kërkoi ndjesë dhe tregoi pengjet e saj për lojën në Big Brother VIP Albania.

“I kërkoj ndjesë për ndonjë rast keqkuptues dhe kjo është normale, ti jë presion, ti copëtohesh, do apo nuk do edhe e humb ekuilibrin.” – u shpreh Ilnisa.

Më tutje ish-banorja tha: “Ndoshta mund të jetë bërë klishe ky fitimi i Big Brother që e kemi ndier gjithë këto vite, por unë fitova gjënë më të bukur në botë, dashurinë”.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...