8.3 C
Pec
E premte, 19 Prill, 2024

UNICEF në Kosovë lanson raportin “Fëmijët në situatë rruge”

Nga ora 09:30 minuta sot, UNICEF në Kosovë lanson raportin “Fëmijët në situatë rruge”, që ofron një profil bazë të fëmijëve në situatë rruge në Kosovë, se çka i ka shtyrë ata në rrugë dhe dokumenton disponueshmërinë dhe pengesat e shërbimeve për mbrojtjen e fëmijëve në Kosovë.

mediat janë ftuar në ngjarje./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...