5.9 C
Pec
E diel, 3 Mars, 2024

Universiteti i Prishtinës hap aplikim për bursa për vitin 2023/2024

Universiteti i Prishtinës ka hapur aplikimin për bursa universitare për vitin akademik 2023/2024.

Bursa universitare do të ndahen për studentët e nivelit të studimeve themelore (bachelor).

Për kriteret dhe procedurën e aplikimit për përfitim të bursës universitare shfletoni konkursin e plotë, duke ndjekur vegzën në njoftim./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...