21.2 C
Pec
E hënë, 20 Shtator, 2021

Uran Ismaili dorëzon mandatin e deputetit, thotë se dëshiron të përkushtohet për Prishtinën

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga Partia Demokratike e Kosovës (PDK), Uran Ismaili ka dhënë dorëheqje nga mandati i deputetit.

Ai në një konferencë për media tha se do t’i përkushtohet tërësisht Prishtinës, si kandidat për kryetar.

“Vendimin e kam marrë, që t’i përkushtohem plotësisht qytetit tonë, Prishtinës dhe do të japë gjithçka që kam, për këtë qëllim”, tha Ismaili. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...