0 C
Pec
E martë, 2 Mars, 2021

Ushtarët e FSK-së shkojnë në këmbë për ta tërhequr trupin e Fadil Syleviqit

ushtria e Kosovës është thirrur që ta tërheqë trupin e pajetë të ish-zyrtarit të Policisë së Kosovës, Fadil Syleviqit , i cili u gjet sot afër liqenit të Badocit.

Kjo për shkak se vendi ku u gjet ai është terren i vështirë malor dhe Policisë i është dashur ndihma e FSK-së, pjesëtarët e së cilës janë nisur në këmbë për të marrë trupin.

Në vendin e ngjarjes është ende vetura e tij, 3 kilometra larg nga shtëpia./Njeshi&KlanKosova/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...