5.9 C
Pec
E diel, 10 Dhjetor, 2023

Vajza e policit të vrarë në veri: Babi im është flijuar për lirinë e vendit

Vajza e rreshterit të vrarë, Afrim Bunjakut, Arbenita tha se babi i saj është flijuar për lirinë e vendit, raporton Ekonomia Online.“Heroi im babai im. Sa vështirë e kam të shkruaj për ty, para kohe mbeta jetim kurrë se kam besuar.

Ikja jote na la një plagë, si të jetoj unë pa ty. Hyra brenda në shtëpi dhe nuk të pashë”.“… por si të jetojmë pa ty.

Babi ti ishe një njeri i dashur, ku e flijove vetën për liri, për këtë vend që ne dhe Kosova të gjithë të jemi krenar për ty me heroizmin tënd”, tha ajo.

Polici i vrarë pas vetes ka lënë përveç vajzës edhe dy djemtë dhe gruan/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...