20.5 C
Pec
E martë, 16 Prill, 2024

Varroset Hamide Magashi, shtatzëna që u vra në oborrin e Gjinekologjisë

I është dhënë lamtumira e fundit Hamide Magashit, e cila u vra të mërkurën para Gjinekologjisë në Prishtinë, një ditë para se ta sillte në jetë foshnjën e saj.

Në varrimin e 35 vjeçares përveç familjarëve po marrin pjesë edhe një numër i madh i qytetarëve. Pjesëmarrëse në varrim është ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu dhe kryetari i Lipjanit, Imri Ahmeti.

Ish-bashkëshorti i saj, i dyshuari për vrasjen makabër, Sokol Halili, është ende në arrati. E ndjera Magashi kishte raportuar se kishte pasur në vazhdimësi dhunë nga i dyshuari Sokol Halili.Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...