8.1 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Vazhdojnë garat në Balkanleague, ekipet shqipëtare ndeshjet e rradhës i zhvillojnë në mars.

Sonte zhvillohet një përballje ne kuadër të garave të Ballkanligës në basketboll.

Në Gjevgjeli të Maqedonisë, do të përballën KK Blokotehna-NB KK Kozuv. Ndeshja fillon prej orës 18.30.

Kjo ndeshje do të jetë e fundit për muajin shkurt, ndërsa në javën e parë të marsit, zhvillohen tri përballje dhe çiftet rivale janë; KK Kozuv – BC Barsy Atyrau, KS Teuta – BC Beroe dhe KB Bashkimi – BC Barsy Atyrau.

Teuta e Durrësit, aktualisht ndanë vendin e para me 18 pikë të grumbulluara me ekipet BC Beroe dhe BC Academic Bultex 99.

Ndërsa Bashkimi i Prizerenit mbanë vendin e 5 me 11 pikë/Njeshi

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...