18.9 C
Pec
E martë, 3 Tetor, 2023

Vazhdojnë punimet në disa fshatra të Vushtrrisë, Kryetari Idrizi jep detajet

Kryetari i Vushtrrisë, Ferit Idrizi ka njoftuar përmes një shkrimi në Facebook se janë duke vazhduar punimet nëpër fshatra të Vushtrisë.

Idrizi ka njoftuar që në disa lagje po bëhet asfaltimi i rrugëvë e shtrija e rrjetit të kanalizimit.

Postimi i plotë:

Sipas planit dinamik, punimet në qytet dhe fshatra janë duke vazhduar në:
📍Pasomë: Asfaltimi i rrugës “Llanaku”
📍Pestovë: Shtrirja e rrjetit të kanalizimit në rrugën “Azem Hajdari”
📍Stanoc i Poshtëm: Shtrirja e rrjetit të kanalizimit në lagjen “Bregaj”
📍Qytet: Punimet në shtrimin e rrugëve me kubëza, segmenti i rrugës “Bahri Kuqi” dhe rrugës “Adem Ademi”/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...