15.8 C
Pec
E hënë, 25 Shtator, 2023

Vazhdon edhe sot gjykimi ndaj Thaçit dhe të tjerëve

Edhe sot po vazhdon gjykimi ndaj ish-presidentit të Kosovës Hashim Thaçi, dhe ish-krerëve tjerë të UÇK-së, në Dhomat e Specializuara të Kosovës në Hagë.

Ndryshe, dje dëshmitari i 21-të Agim Idrizi, ka dhënë dëshminë e tij, para gjykatës në Hagë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...