17.4 C
Pec
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Vazhdon edhe sot procesi i gjykimit në Hagë

Edhe sot në Hagë vazhdon gjykimi në rastin “Thaçi dhe të tjerët”, i cili nis në ora 09:00.

Ndërkaq gjysmë orë më vonë, në 09:30 është paraparë të vazhdojë gjykimi ndaj Pjetër Shalës.

Nga Dhomat e Specializuara, ish-pjesëtarët e UÇK-së akuzohen për krime lufte.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...