21.9 C
Pec
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Vazhdon gjykimi i Thaçit dhe të tjerëve

Edhe sot vazhdon gjykimi ndaj ish-krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Sot në Dhomat e Specializuara të Kosovës në Hagë do të vazhdojë procesi ndaj Hashim Thaçit, Jakup Krasniqit, Kadri Veselit dhe Rexhep Selimit.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...