27.8 C
Pec
E martë, 18 Qershor, 2024

Vazhdon gjykimi ndaj ish-krerëve të UÇK-së

Në Gjykatën Speciale në Hagë sot do të vazhdojë procesi gjyqësor ndaj ish-krerëve të UÇK-së, Hashim Thaçit, Jakup Krasniqit, Kadri Veselit dhe Rexhep Selimit.

Seanca është paraparë të nis nga ora 09:00. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...