4.9 C
Pec
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Vazhdon gjykimi ndaj Thaqit dhe të tjerëve

Në Dhomat e Specializuara në Hagë, vazhdon edhe sot gjykimi ndaj Thaqit dhe të tjerëve, qw po mbahen në arrest.

Gjykimi fillon në orën 09:00, por transmetohet për publikun 45 minuta më vonë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...