14.8 C
Pec
E shtunë, 27 Maj, 2023

Vazhdon gjykimi në Hagë ndaj Thaqit dhe të tjerëve

Në Dhomat e Specializuara në Hagë dje dha dëshminë e tij, dëshmitari i gjashtë i Zyrës së Prokurorit të Specializuar, në gjykimin ndaj ish-krerëve të UÇK-së.

Gjatë ditës së sotme, do të vazhdojë gjykimi që pritet të fillojë në orën 09:00, ndërsa për publikun shfaqet 45 minuta më vonë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...