4.1 C
Pec
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Vazhdon gjykimi në rastin “Thaçi dhe të tjerët”

Po vazhdon edhe sot gjykimi në rastin “Thaçi dhe të tjerët” në Dhomat e Specializuara të Kosovës në Hagë.

Seanca pritet të nis nga ora 09:00 dhe zhvillohet me vazhdimin e dëgjimit të dëshmitarit të 16-të me radhë në këtë çështje, dëshmia e të cilit pritet të zgjasë rreth 4-5 ditë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...