3.8 C
Pec
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Vazhdon në ditën e dytë protesta e grupit të specializantëve për mospagesën e kujdestarive

Grup i specializantëve, vazhdon protestën për mospagesën e kujdestarive prej muajit shkurt dhe kundër detyrimit, për të paguar vitin e shkollimit specialistik 500 euro për një vit.

Protesta zhvillohet para Ministrisë së Shëndetësisë, me fillim nga ora 10:00.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...