22 C
Pec
E premte, 14 Qershor, 2024

Vazhdon procesi gjyqësor në rastin Thaçi dhe të tjerët

Në Gjykatën Speciale në Hagë, sot do të vazhdojë procesi gjyqësor ndaj ish-krerëve të UÇK-së, i njohur si rasti “Thaçi dhe të tjerët”.

Ky proces gjyqësor, filloi nga ora 09:00 dhe të zgjasë deri në ora 16:30. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...