17 C
Pec
E diel, 19 Maj, 2024

Vdekja e polices në Gjilan, deklarohen nga Prokuroria

Prokuroria Themelore e Gjilanit është deklaruar rreth rastit ku një zyrtare policore është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj.

Zëdhënësja e kësaj prokurorie Liridona Xheladini, tha se rasti po cilësohet si “Vdekje e dyshimtë”.

“Referuar pyetjeve tuaja ju njoftojmë se për këtë rast me urdhër të prokurorit të shtetit trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për kryerjen e autopsisë dhe rasti është cilësuar si ‘’Vdekje e dyshimtë’’, tha Xheladini.

“Për të gjitha veprimet e mëtutjeshme do të jeni të informuar me kohë”, shtoi ajo./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...