15.8 C
Pec
E enjte, 8 Qershor, 2023

Vdes 20-vjeçari pas një aksidenti në Prizren

Një person ka vdekur dhe një tjetër është lënduar si pasojë e një vetaksidenti në Prizren, mëngjesin e sotëm.

Shaqir Bytyqi, zëdhënës për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë së Kosovës në Prizren, ka thënë se i lënduar ka mbetur shoferi i automjetit, ndërsa ka vdekur pasagjeri.

Ndër tjera, personat në fjalë kishin mbetur të bllokuar në veturë, është dashtë intervenimi i zjarrfikësve. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...