20 C
Pec
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Vdes biznesmeni saudit derisa po mbante fjalim në një konferencë

Në një video tronditëse është kapur momenti kur një biznesmen u rrëzua në tokë dhe ka vdekur derisa po mbante një fjalim në një konferencë në Egjipt.

Muhammad Al-Qahtani, biznesmen saudit, po fliste në Konferencën Arabe-Afrikane në Kajro, ku gjatë fjalimit humb vetëdijen dhe bie me shpinë pas, raporton New York Post

Al-Qahtani ishte kryetar i bordit të “Al-Salam Holding” dhe thuhet se mbante një sërë postesh nderi si ambasador i vullnetit të mirë.

Shkaku i vdekjes së Al-Qahtanit ende nuk dihet./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...