15.8 C
Pec
E hënë, 25 Shtator, 2023

Vdes këngëtari i njohur italian, Pacolli shpreh ngushëllime “ishte njeri dhe shok i mirë”

Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli, e ka quajtur lajm të hidhur vdekjen e këngëtarit Totò Cotugno nga Italia.

Pacolli shkruan se kantautori italian ishte mik i tij, të cilin e ka përshkruar si “shok të mirë dhe njeri të mirë”.

“Ngushëllimet e mia të sinqerta familjes e miqëve të tij!”, ka shkruar Pacolli./Njeshi/

 

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...