22.9 C
Pec
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Vdes në moshë të re, zyrtarja ligjore e Gjykatës Themelore në Pejë, Rinora Qorraj

Ka vdekur zyrtarja ligjore e Gjykatës Themelore në Pejë – Dega në Deçan, Rinora Qorraj.

Për vdekjen e saj, Gjykata Themelore e Pejës ka shprehur ngushëllime familjes së saj duke theksuar se do të kujtohet përherë për punën dhe vyrtytet e saja.

”Me pikëllim të thellë morrëm lajmin për ndarjen nga jeta të familjares tuaj dhe zyrtares ligjore të Gjykatës Themelore në Pejë – Dega në Deçan, znj. Rinora Qorraj.Gjykata përherë do ta kujtoj për punën dhe vyrtytet e saj të larta”, thuhet në telegramin për ngushëllim.

Postimi i plotë:

TELEGRAM NGUSHËLLIMI

E nderuara familje Qorraj,

I nderuar staf i Gjykatës Themelore në Pejë – Dega në Deçan,

Me pikëllim të thellë morrëm lajmin për ndarjen nga jeta të familjares tuaj dhe zyrtares ligjore të Gjykatës Themelore në Pejë – Dega në Deçan, znj. Rinora Qorraj.

Gjykata përherë do ta kujtoj për punën dhe vyrtytet e saj të larta.

Kryetari i Gjykatës z. Armend Berisha shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjen, kolegët dhe miqtë.

Prehu në paqe!

Me respekt,

Gjykata Themelore Pejë/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...