11.9 C
Pec
E premte, 12 Prill, 2024

Vdes në moshën 37 vjeçare, Kushtrim Hajdaraj, djali i ish-deputetit dhe ish-minsitrit

Don Lush Gjergji ka njoftuar se të martën ka vdekur Kushtrim Hajdaraj, djali i Tomë Hajdarajt, ish-deputetit dhe ministrit të Kosovës.

Kushrimi, siç ka shkruar Don Lush Gjergji ka lindur në vitin 1987 dhe ka vdekur në moshën 37 vjeçare

“Sot, më 12 mars 2024, rishtas jemi këtu për varrimin e birit të Tomës dhe Pashkës, vëllait tonë të ri, Kushtrimit tonë të dashur dhe të paharrueshëm. Ai ishte si rrezet e Diellit, që ei largojnë mjegullat, vranësimin, shiun, dhe na japin ngrohtësi, dritë, shpresë, disponim, lumturi”, ka thënë Don Lush Gjergji, i cili ka kujtuar se më 21 qershor 2016 kishte ndërruar jetë edhe babai i Kushtrimit, Tomë Hajdaraj, ish-deputet dhe ministër i Republikës së Kosovës.

Pra, bëhet me dije, se Kushtrim hajdaraj u varros dje, e Martë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...