26.4 C
Pec
E hënë, 15 Korrik, 2024

Vdes në QKUK njëri nga të të lënduarit në aksidentin e mbrëmshëm në Zonën Industriale

Ka vdekur në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës, njëri personat e lënduar në aksidentin e mbrëmshëm që ndodhi në Zonën Industriale në Prishtinë.

Mjeku kujdestar, Ejup Govori thotë se nga ortopedia pacienti ishte sjellë pa shenja jete.

“Po, ka qenë në Ortopedi. E kanë sjellur pa shenja jete”, deklaroi Govori.

Në aksidentin e rëndë mbrëmë ishin të përfshira pesë vetura.

Derisa si pasojë e këtij aksidenti katër mbetën të lënduar, njëri prej tyre rëndë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...