4.8 C
Pec
E enjte, 18 Prill, 2024

Vdes në vend të punës nënoficieri I FSK Baki Ejupi

Si pasoj e një sulmi kardiak ka ndërruar jetë sot në moshën 45 vjeqare nënoficieri i Forcës së Sigurisë së Kosovës Baki Ejupi.

Në infromimin e lëshuar nga Ministria e Mbrojtjes është thënë se vdekja e nënoficierit Ejupi, ishte e natyrshme dhe erdhi si pasojë e një sulmi kardiak. Edhe për kundër intervenimit të shpejtë të stafit mjeksorë sulmi ishte i ati niveli që ka qene e pa mundur të evitohet vdekja.

Kapteri Baki Ejupi, në fshatin Sekiraqë – Komuna e Podujevës.

Ai ka shërbyer me përkushtim të madh në Brigadën e Reagimit të Shpejtë të Batalionit të Tretë në Mitrovicë, që nga themelimi i Forcës së Sigurisë të Kosovës.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...