13.7 C
Pec
E martë, 27 Shkurt, 2024

Veleshnja nxjerr një sekret të lojës së nxehtë në Akademi mes Elvanës dhe Jonidës

Në një rrëfim përballë Oriela Nebiajt, tek Sekretet e Portokallisë në T.Ch, aktori Rezart Veleshnja ka zbuluar disa sekrete rreth Elvana Gjatës dhe Jonida Vokshit nga ditët e studimit në Akademi.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...