1.2 C
Pec
E martë, 30 Nëntor, 2021

Venera Limani dhe Lind Islami vijnë me “Kush”

Dyshja e mirënjohur e estradës shqiptare, Venera Limani dhe Lind Islami kanë risjellë një bashkëpunim tjetër.

Pas këngës së suksesshme “Mwah Mwah”, që e sollën muaj më parë, ata kanë bashkëpunuar për një duet tjetër.

“Kush” mbanë titullin kënga, të cilën e kanë vizualizuar edhe me një videoklip.

Derisa për tekstin është kujdesur Venera, Lindi e ka kompozuar muzikën, ndërsa Elgid Doda e ka realizuar produksionin. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...