13.1 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Vera Grabocka feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sesa vjeç mbush regjisorja!

Ndoshta dhe ju nuk do ta besoni, por regjisorja e njohur Vera Grabocka feston sot 68-vjetorin.

Kjo duket paksa e pabesueshme kur shikojmë format shumë fine dhe seksi të vet regjisores, e madje edhe aktivitetet dhe angazhimin e saj në karrierë.

Ajo është një nga femrat më tërheqëse të skenës shqiptare, që njihet për promovimin e talenteve të reja.

Mund të themi që për Verën vitet kanë ndaluar, pasi me pamjen dhe çiltërsinë që rrezaton mosha për të është thjeshtë një numër. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...