-5.8 C
Pec
E diel, 23 Janar, 2022

Vesa Luma dhe Jehona Sopi pozojnë së bashku në fotosesion, a po paralajmërojnë ndonjë projekt të përbashkët

Ato prej vitesh, ruajnë një miqësi të mirë me njëra-tjetrën.

Jehona Sopi dhe Vesa Luma, përveçse kolege në profesionin e muzikës, janë edhe shoqe shumë të mira në përditshmëri.

Megjithëse të dyja i mungojnë prej vitesh skenës, Vesa dhe Jehona i mbajnë të azhurnuar fansat përmes rrjeteve sociale.

Ato së fundmi kanë realizuar një set të përbashkët fotografish, ku kanë pozuar në studion e fotografit të njohur, Norik Uka.

Të veshura me xhinse dhe me nga një cigare në dorë, dy këngëtaret e estradës mund të shihen tejet të lumtura, teksa fotografohen krah njëra-tjetrës.

Ka qenë Vesa Luma ajo e cila i ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram këto fotografi, duke shkruar në mbishkrimin e tyre “Çikat e Prishtinës”, shoqëruar me dy emoji zemre, një të kaltër dhe një të bardhë – ngjyra këto që janë identitet i kryeqytetit.

Nuk dihet nëse ky fotosesion është paralajmërim për ndonjë projekt muzikor të përbashkët mes dy këngëtareve, pasi asnjëra deri më tani nuk ka paralajmëruar ndonjë rikthim të mundshëm në muzikë. /Njeshi/
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...