13.1 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Veseli: Ambasada Amerikane në Prishtinë gjithmonë ka qenë shtëpi e shpresës për shqiptarët

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, është pritur në rezidencën e Ambasadës së SHBA-së në Kosovë nga ambasadori Philip Kosnett.

“Në pritjen e veçantë në Rezidencën e Ambasadorit të SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett, theksova se për shqiptarët, Ambasada Amerikane në Prishtinë ka qenë gjithmonë shtëpi e shpresës dhe mbështetjes”, ka shkruar Veseli në llogarinë e vet në “Facebook”.

Loading…
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...