29 C
Pec
E enjte, 20 Qershor, 2024

“Vet jena te mirë”, Anita dhe Ramushi flasin për maturën e vajzës

Anita dhe Ramush Haradinaj morën pjesë në gala koncertin për të shënuar 25-vjetorin e çlirimit të Kosovës.

Po ashtu ata folen edhe për maturen e vajzës së tyre. Se çfarë thanë e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...