15.2 C
Pec
E hënë, 27 Shtator, 2021

Vetaksident në Istog, tre të lënduar

Tre persona kanë mbetur të lënduar në një vetaksident trafiku i cili ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Istogut.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor.Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë në Pejë, Fadil Gashi.

“Diku rreth orës 10:30, Policia është njoftuar për një aksident trafiku në Istog. Me të arritur në vend të ngjarjes është kuptuar se është vetaksident. Tre persona kanë pësuar lëndime, kanë marrë trajtim mjekësor dhe më pastaj janë liruar. Hetimet e vendit të ngjarjes i ka kryer njësiti i trafikut rajonal”, tha Gashi./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...