3.7 C
Pec
E diel, 10 Dhjetor, 2023

Vetaksidentohet një veturë në Klinë

Një veturë është vetaksidnetuar në qytetin e Klinës.

Rasti ka ndodhur pak minuta para mesnatës.

Shoferi dyshohet të ketë humbur kontrollin e automjetit dhe ka përfunduar me veturë të rrotulluar, jashtë rrugës.

Fatmirësisht, vetaksidenti ka përfunduar pa lëndime trupore.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur edhe njësitet relevante të Policisë, të cilët po merren me hetimin e rastit./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...