18.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Vetëdorëzohet I dyshuari për vrasjen e djeshme në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se mëngjesin e sotëm është vetëdorëzuar i dyshuari në rastin e vrasjes së viktimës A.J., paraditen e djeshme në rrugën “Haxhi Zeka” në Prishtinë.

I vetëdorëzuari me iniciale B.Sh., 26-vjeç, i ka dorëzuar policisë edhe një armë e cila dyshohet të jetë përdorur në rastin në fjalë.

Përmes një deklarate, policia tha se kishte bastisur 6 lokacione dhe kishte bërë thirrje zyrtare që i dyshuari të dorëzohet gjë që ka shtyrë të njëjtin të bëjë këtë veprim në orën 07:00 të mëngjesit të sotëm.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...