18.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Vetem dje në vendin tonë kanë ndodhur 18 aksidente në trafik.

Sipas Policise nga 18 aksidente tetë kanë qenë me lëndime trupore ndërkaq  dhjetë kanë qenë me dëme materiale dhe fatmirsisht asnjeri aksident nuk ka përfunduar me fatalitet

Po ashtu Policia ka njoftuar se gjatë të dielës janë shqiptuar 910 tiketa trafiku për kundërvajtje të ndryshme

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...