8.2 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Veturat të ndara në dysh, pamje nga aksidenti ku humbën jetën dy kosovarë rrugës për gyrbet

Një aksident i rëndë komunikacioni në Hungari ua mori jetën dy të rinjve kosovarë, njërit nga Prizreni dhe tjetrit nga Celina e Rahovecit.

Viktimat ishin familjarë mes vete, teksa dyshohet se po udhëtonin për në Kosovë.

Lajmin për vdekjen e tyre e kanë konfirmuar edhe familjarët e viktimave.

Në fotot e publikuara shihet se aksidenti ka qenë tejet i rëndë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...